Duyumax işitme merkezini birlikte tanıyalım.


1992 yılından beri işitme cihazları uygulama , destek ve satış merkezimiz , çok sayıda insanın hayatına ses olmaya devam ediyoruz. Duyumax işitme cihazları uygulama ve satış merkezi yeni yerinde profesyonel kadrosuyla , geniş ürün yelpazesi ile işitme kaybı yaşayan tüm bireylere en iyi alternatifleri sunmak için çalışıyor. Sektörde kendini kanıtlamış En kaliteli işitme cihazlarından uygun fiyatlarla , profesyonel nitelikli hizmetle işitme sorunu yaşayanlara ulaştırmayı hedef edinen duyumax işitme merkezi , insana sayfı duyan hizmet odaklı sıcak yuvasıyla güler yüzlü ekibiyle hizmet vermeye devam ediyor.

 • Odyometri Testi

  Odyometri nedir; Odyometri işitmenin ölçülmesini ve işitme fonksiyonlarının değerlendirilmesini sağlayan işitme testine verilen isimdir. İşitme ile ilgili test ve ölçümleri kapsar
 • Çocuk Odyometri Testi

  Yenidoğanların yanı sıra, sonraki yıllarda işitme sorunu yaşayan çocuklara da bu testle sorunun yeri ve şiddeti öğrenilir. Çocuğa kulaklık takılır ve 2-10 dakika süren testle işitip işitmediği anlaşılır. Ancak işitme kaybının derecesi tam olarak tespit edilemez. O durumda da daha ayrıntılı bir test olan beyin sapı odyometrisi uygulanır.
 • Serbest Alan Odyometri Testi.

  Serbest alan odyometrisi çocuklar için uygulanan bir işitme testidir. İşitme testlerinin bazıları her yaştan çocuklar için, bazıları çocuğun yaşı ve anlayış seviyesine göre kullanılabilir. Çocuğun nasıl ve ne zaman test edilmesi gerektiği, işitme bozukluğu için genetik yatkınlık ve çocuğun belirli risk faktörlerine maruz bırakılıp bırakılmadığı gibi bir dizi faktöre bağlıdır.
 • Kulak Çınlaması Terapisi

  Bazı zamanlar kulağımda zil sesi duyuyorum bu normal midir? Tamamıyla değil. Kafa içindeki zil sesi gibi seslere genel olarak tinnitus denilir ve çok yaygındır. Tinnitus zaman zaman ortaya çıkabilir veya siz sürekli olarak bir ses duyabilirsiniz. Çok kalın veya çok ince olabilir, tek kulağınızda veya her iki kulağınızda da duyabilirsiniz. Zil sesi sürekli olduğunda bu kişiyi çok rahatsız edebilir. Hatta bu rahatsızlık kişilerin normal hayatlarını etkiliyecek boyuta kadar çıkabilir.

Size En Uygun İşitme Cihazını Buluyoruz.


Kulak İçi

kulak içi işitme cihazları ya kulak içine veya kulak kanalında oturan cihazdır.

Kulak Arkası

Kulak arkasına rahatça oturur. İşitme cihazı içine yerleştirilen alıcı, alıcının açıkta olmaması nedeniyle ürünün daha sağlam olmasını sağlar.

Gözlük Tipi

Gözlük tipi cihazlar hava yolu ile duyamayacak veya duymakta zorlanacak ancak kemik yolu ile daha rahat duyabilen hastalara kulağın arkasındaki kemik yoluyla sesleri iletmesi için verilir.

Kanal içi

Bu tür işitme cihazları, kişinin kulak ölçüsüne özel yapıldıkları için oldukça rahat bir kullanım sağlarlar. Dışardan fark edilmeleri oldukça zordur.